Mustrupvej 175A og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Mårslet - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Mårslet. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Mårslet er to nye boliger for nylig blevet sat til salg. Den første er et rækkehus beliggende på Mustrupvej 175A. Her får man 130 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Rækkehuset er prissat til 4.198.000 DKK og er placeret på en grund på 249 m².

Den anden bolig er en villa på Jelshøjvej 118, også i Mårslet. Denne villa tilbyder 135 kvadratmeter og rummer 5 værelser. Ejendommen er til salg for 3.995.000 DKK og har en betydeligt større grund på 1039 m².

Begge ejendomme kommer uden oplysninger om månedlige ejerudgifter, hvilket kan være værd at undersøge nærmere for interesserede købere.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler