Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Mårslet og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Rema 1000 og SuperBrugsen.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Rema 1000: Hakket kød og kødprodukter til kun 25 kr.
Rema 1000 tilbyder et bredt udvalg af hakket kød og kødprodukter, herunder hakket grise- og kalvekød, koteletter, stegeflæsk og Frilandsgris hakket grisekød. Vægt varierer mellem 400-500 g, og prisen er kun 25 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra søndag den 6. september til lørdag den 12. september.
SuperBrugsen: Spier Signature vin til kun 35 kr.
SuperBrugsen har et lækkert tilbud på Spier Signature vin fra Sydafrika til kun 35 kr. pr. flaske (75 cl). Dette tilbud er gældende fra fredag den 4. september til torsdag den 10. september.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.